Молочні продукти і спорт

Молочні продукти відомі високим вмістом кальцію і білка, а також можуть бути відмінним джерелом електролітів для регідратації. Це означає, що молоко, сир і йогурт можна використовувати в якості цільового спортивного харчування.

Перед тренуванням

Бажаючи перекусити перед тренування, важливо обрати продукти, які легко засвоюються організмом, щоб уникнути шлунково-кишкового дискомфорту. Молочні продукти, такі як йогурт, дають організму додаткові вуглеводи і мають низьким вміст клітковини, що допомагає забезпечити комфорт кішківника.

Деякі спортсмени стурбовані тим, що вживання молочних продуктів до занять спортом може викликати проблеми кішківника – але недавні дослідження розвінчали цей міф. Згідно з результатами дослідження, проведеного за участі жінок-велосипедисток з метою порівняння комфорту кішківника і продуктивності занять, після споживання сніданків, що містили три молочні продукти та сніданків, що повністю виключали споживання молочних продуктів,- показало, що споживання молочних продуктів не викликає дискомфорту кішківника і немає негативного впливу на ефективність тренувань.

Зволоження

Для ефективної регідратації необхідно пити рідину в достатніх обсягах для відновлення втрат поту. Об’єм необхідної рідини варіюється між окремими людьми в залежності від ряду факторів, включаючи тип фізичних вправ і умов навколишнього середовища.
Молоко і такі молочні продукти, як фруктові коктейлі чи йогурт, забезпечують організм великою кількістю води і електролітів. Окрім того, концентрація натрію в молоці аналогічна його вмісту в спортивних напоях.

Відновлення

Після фізичних вправ важливо дозволити тілу відновитися. Молочні продукти сприяють процессу відновлення організму, надаючи цінні поживні речовини.

Відчуваєш дискомфорт після споживання молочних продуктів? Спробуй молочні продукти Latter, що містять лактазу.

Latter – створено для Вашого здоров’я!

Напишіть коментар