Що відбувається з безлактозними продуктами під час термічної обробки?

Досить актуальним серед споживачів є питання  щодо властивостей безлактозних продуктів після термічної обробки. Багато відповідальних батьків годують безлактозними продуктами діточок молодшого віку. «Я думаю, ви розумієте, що діти такого віку не будуть їсти кисломолочний сир лише заради користі для організму. Їм хочеться десертів, сирників, запіканок. Звідси виникає необхідність розуміння, чи при заморозці, варінні, прожарці в духовці та на пательні, лишається дієздатним фермент лактаза. Прошу надати пояснення, чи не втрачає ваша продукція властивостей, після термічної обробки?», – пише одна з мам, яка піклується про здорове харчування для своєї дитини.

Відповідаємо: при внесенні ферменту, лактоза розщеплюється безповоротно, так як витримується необхідний час для проходження реакції та дотримуються режими, тому при термічній обробці, лактоза в продукті не відновлюється, адже реакція розщеплення завершена.

LatteR пишається своєю аудиторією відповідальних батьків, які сповідують ідею здорового харчування та обирають для своїх діточок продукти з добірного незбираного молока, без цукру, барвників та консервантів, та без крохмалю.

Напишіть коментар