Склад

Живі бактерії
Bifidobacterium infantis
синтезує вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12), фолієву кислоту, вітамін К, руйнує канцерогенні речовини, що утворюються деякими представниками кишкової мікрофлори при азотному обміні, виконуючи, таким чином, роль “другої печінки”. Знижує алергічний тип запалення, некротичний ентероколіт, синдром подразненого кишечника, виразковий коліт, синдром хронічної втоми та депресії, а також активiзує мозгову діяльність і покращує епітеліальний бар’єр.
Bifidobacterium lactis
допомагає при боротьбi з гострою діареєю, сприяє профілактиці діабету 2-го типу, покращує функціонування кишкового тракту і знижує рН, запобігає запорам та допомагає при діареї. Підвищує рівень IgA (імуноглобулін А), що виділяється кишковим зобом, який діє проти мишачого вірусу або ГЛНС (геморагічна лихоманка з нирковим синдромом). Підвищує імунітет і захисну реакцію організму людини на патогенні бактерії, а також синтезує вітаміни групи В (В1, В2, В12 та фолієву кислоту), вітамін К і незамінні амінокислоти. Сприяє руйнуванню канцерогенних речовин.
Lactobacilius delbrueckii subsp. bulgaricus
підвищує функціональну активність клітин фагоцитарної системи, підвищує імунорезистентність і сприяє протипухлиннiй активності. Так, Ілля Мечников вважав болгарську паличку основним засобом в боротьбі проти старіння і самоотруєння організму людини. До кінця свого життя Мечников кожен день вживав не тільки молочнокислі продукти, а й чисту культуру Lactobacillus bulgaricus.
Lactobacillus acidophilus
при вживанні в раціон людини здатна приживатися в кишечнику і пригнічувати розвиток патогенних і небажаних мікроорганізмів (сальмонели, шигели, стафілококу, ешіріхіі та ін.). За рахунок продукування антибіотиків ацидофiлина і лактоцидіна, має протипухлинну активність. Покращує імунну і шлунково-кишкову функцію, знижує рівень холестерину. Підвищує рівень фолієвої кислоти і вітаміну В12 в організмі, що в свою чергу сприяє поліпшенню здоров’я серцево-судинної системи.
Lactobacillus fermentum
має антимікробну дію (пригнічує грамнегативні бактерії), позитивно впливає на мікробіоту кишечника, а також має сприятливий вплив на серцево-судинну систему і процеси детоксикації організму. Продукує лізоцим (антибактеріальний агент, фермент класу гідролаз), що в поєднанні з лізоцимом слизової оболонки кишечника сприяє стійкості останньої до дії патогенної мікрофлори.
Lactobacillus lactis
володіє антагоністичною активністю щодо різноманітних патогенних і умовно-патогенних бактерій (включаючи стафілококи, протей, ентеропатогенну кишкову паличку), нормалізує травлення та діяльність шлунково-кишкового тракту, покращує обмінні процеси організму і сприяє відновленню природного імунітету.
Lactococcus lactis subsp. Cremoris
синтезує вітамін К1, який бере участь в процесі згортання крові і відіграє певну роль в метаболізмi кісткової тканини.
Lactobacillus paracasei
забезпечує інгібуючий ефект на патогенну та небажану мікрофлору людини (сальмонели, стафілококу, ешіріхіі і лістерії та ін.) А саме, Salmonella typhimurium, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Listeria monocytogenes.
Lactobacillus rhamnosus
пригнічує розвиток умовно-патогенних бактерiй Escherichia coli, Staphilococcus aureus, Proteus morganii, Proteus rettgeri, Enterobacteria cloacae, Bacillus subtilis, вiдiграє важливу роль у процесах ферментації їжі, а також ефективна при лікуванні і профілактиці гострої діареї і атопічного дерматиту. Поліпшує загальний стан здоров’я травної системи і шлунково-кишкового тракту за рахунок здатності кодувати білки, пов’язані з транспортом і метаболізмом вуглеводів.
Lactococcus lactis subsp. Lactis
позитивно впливає на здоров’я шкіри, маючи антиоксидантний ефект на організм, нормалізує артеріальний тиск. Синтезує вітамін К2, який бере участь безпосередньо в процесі згортання крові, а також в метаболізмі кісткової тканини. Є протимікробним агентом з активністю проти широкого рiзноманiття патогенних і умовно-патогенних грампозитивних бактерій, включаючи харчові патогени, такі як Listeria, Staphylococcus і Clostridium за рахунок продукції антібіотікоподiбної речовини нiзина.
Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis
продукує нiзин, який є протимікробним агентом з активністю проти грампозитивних бактерій, включаючи харчові патогени, такі як Listeria, Staphylococcus і Clostridium.
Leuconostoc mesenteroides
cинтезує декстран (полісахарид), який використовують в якості пробіотиків, що нормалізують обмін речовин, стимулюють ріст і розвиток, а також підвищують стійкість до захворювань. Забезпечує бактерицидний ефект щодо патогенних мікроорганізмів (сальмонели, стафілококу, ешіріхіі, лістерії та ін.)
Leuconostoc pseudomesenteroides
забезпечує бактерицидний ефект щодо патогенних мікроорганізмів (сальмонели, стафілококу, ешіріхіі, лістерії та і ін.).
Streptococcus thermophilus
допомагає при кишкових інфекції, діареї після прийому антибіотиків, хронічного гастриту, а також зменшує непереносимість лактози та стимулює імунну систему організму; покращує здоров’я порожнини рота, допомагає іншим пробіотикам рости і закрiплюватись у шлунково-кишковому тракті; підвищує рівень гемоглобіну і покращує стан шкіри, сприяє пригніченню росту ракових клітин, а також застосовується при лактознiй недостатності. Надаючи підкисляючу дію, забезпечує бактерицидний ефект по відношенню до патогенних мікроорганізмів.
Bifidobacterium infantis
Синтезує вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12), фолієву кислоту, вітамін К, руйнує канцерогенні речовини, що утворюються деякими представниками кишкової мікрофлори при азотному обміні, виконуючи, таким чином, роль “другої печінки”. Знижує алергічний тип запалення, некротичний ентероколіт, синдром подразненого кишечника, виразковий коліт, синдром хронічної втоми та депресії, а також активiзує мозгову діяльність і покращує епітеліальний бар’єр.
Bifidobacterium lactis
Допомагає при боротьбi з гострою діареєю, сприяє профілактиці діабету 2-го типу, покращує функціонування кишкового тракту і знижує рН, запобігає запорам та допомагає при діареї. Підвищує рівень IgA (імуноглобулін А), що виділяється кишковим зобом, який діє проти мишачого вірусу або ГЛНС (геморагічна лихоманка з нирковим синдромом). Підвищує імунітет і захисну реакцію організму людини на патогенні бактерії, а також синтезує вітаміни групи В (В1, В2, В12 та фолієву кислоту), вітамін К і незамінні амінокислоти. Сприяє руйнуванню канцерогенних речовин.
Lactobacilius delbrueckii subsp. bulgaricus
Підвищує функціональну активність клітин фагоцитарної системи, підвищує імунорезистентність і сприяє протипухлиннiй активності. Так, Ілля Мечников вважав болгарську паличку основним засобом в боротьбі проти старіння і самоотруєння організму людини. До кінця свого життя Мечников кожен день вживав не тільки молочнокислі продукти, а й чисту культуру Lactobacillus bulgaricus.
Lactobacillus acidophilus
При вживанні в раціон людини здатна приживатися в кишечнику і пригнічувати розвиток патогенних і небажаних мікроорганізмів (сальмонели, шигели, стафілококу, ешіріхіі та ін.). За рахунок продукування антибіотиків ацидофiлина і лактоцbдіна, має протипухлинну активність. Покращує імунну і шлунково-кишкову функцію, знижує рівень холестерину. Підвищує рівень фолієвої кислоти і вітаміну В12 в організмі, що в свою чергу сприяє поліпшенню здоров’я серцево-судинної системи.
Lactobacillus fermentum
Має антимікробну дію (пригнічує грамнегативні бактерії), позитивно впливає на мікробіоту кишечника, а також має сприятливий вплив на серцево-судинну систему і процеси детоксикації організму. Продукує лізоцим (антибактеріальний агент, фермент класу гідролаз), що в поєднанні з лізоцимом слизової оболонки кишечника сприяє стійкості останньої до дії патогенної мікрофлори.
Lactobacillus lactis
Володіє антагоністичною активністю щодо різноманітних патогенних і умовно-патогенних бактерій (включаючи стафілококи, протей, ентеропатогенну кишкову паличку), нормалізує травлення та діяльність шлунково-кишкового тракту, покращує обмінні процеси організму і сприяє відновленню природного імунітету.
Lactococcus lactis subsp. Cremoris
Синтезує вітамін К1, який бере участь в процесі згортання крові і відіграє певну роль в метаболізмi кісткової тканини.
Lactobacillus paracasei
Забезпечує інгібуючий ефект на патогенну та небажану мікрофлору людини (сальмонели, стафілококу, ешіріхіі і лістерії та ін.) А саме, Salmonella typhimurium, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Listeria monocytogenes.
Lactobacillus rhamnosus
Пригнічує розвиток умовно-патогенних бактерiй Escherichia coli, Staphilococcus aureus, Proteus morganii, Proteus rettgeri, Enterobacteria cloacae, Bacillus subtilis, вiдiграє важливу роль у процесах ферментації їжі, а також ефективна при лікуванні і профілактиці гострої діареї і атопічного дерматиту. Поліпшує загальний стан здоров’я травної системи і шлунково-кишкового тракту за рахунок здатності кодувати білки, пов’язані з транспортом і метаболізмом вуглеводів.
Lactococcus lactis subsp. Lactis
Позитивно впливає на здоров’я шкіри, маючи антиоксидантний ефект на організм, нормалізує артеріальний тиск. Синтезує вітамін К2, який бере участь безпосередньо в процесі згортання крові, а також в метаболізмі кісткової тканини. Є протимікробним агентом з активністю проти широкого рiзноманiття патогенних і умовно-патогенних грампозитивних бактерій, включаючи харчові патогени, такі як Listeria, Staphylococcus і Clostridium за рахунок продукції антібіотікоподiбної речовини нiзина.
Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis
Продукує нiзин, який є протимікробним агентом з активністю проти грампозитивних бактерій, включаючи харчові патогени, такі як Listeria, Staphylococcus і Clostridium.
Leuconostoc mesenteroides
Синтезує декстран(полісахарид), який використовують в якості пробіотиків, що нормалізують обмін речовин, стимулюють ріст і розвиток, а також підвищують стійкість до захворювань. Забезпечує бактерицидний ефект щодо патогенних мікроорганізмів(сальмонели, стафілококу, ешіріхіі, лістерії та ін.)
Leuconostoc pseudomesenteroides
Забезпечує бактерицидний ефект щодо патогенних мікроорганізмів (сальмонели, стафілококу, ешіріхіі, лістерії та і ін.).
Streptococcus thermophilus
Допомагає при кишкових інфекції, діареї після прийому антибіотиків, хронічного гастриту, а також зменшує непереносимість лактози та стимулює імунну систему організму; покращує здоров’я порожнини рота, допомагає іншим пробіотикам рости і закрiплюватись у шлунково-кишковому тракті; підвищує рівень гемоглобіну і покращує стан шкіри, сприяє пригніченню росту ракових клітин, а також застосовується при лактознiй недостатності. Надаючи підкисляючу дію, забезпечує бактерицидний ефект по відношенню до патогенних мікроорганізмів.
ПРЕБІОТИКИ
Лактулоза
Покращує мікрофлору шлунково-кишечного тракту
Пектин
Сприяє виведенню шкідливих речовин з організму
ВІТАМІНИ ТА МІНЕРАЛИ
Йод
Бере участь в правильному обміні кальцію, регулює імунні реакції і навіть ріст волосся
Профілактика захворювань викликаних йододефіцитом, нормалізація йодного статусу, радіопротектор